Zajęcia odbywają się co dwa tygodnie w Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej ul. Malczewskiego 139, 80-114 Gdańsk

ADOS- 2 jest to jedyne dostępne na świecie narzędzie do diagnozowania i oceniania objawów autyzmu. Przeznaczony dla dzieci już od 12 miesiąca życia. Podczas 40-60 minut badania osoba diagnozująca proponuje dziecku kilkanaście wspólnych aktywności. Ocena zachowania i kompetencji dziecka dokonywana jest na podstawie ściśle określonych kryteriów.

Skala Inteligencji Stanford-Binet 5 najnowocześniejszy test inteligencji dostępny w naszej Poradni. SB5 to test oceniający inteligencję i zdolności poznawcze dla dzieci i młodzieży w wieku od 2-18 lat. Może być stosowany do oceny intelektu u osób prawidłowo rozwijających się, niepełnosprawnych intelektualnie, osób z trudnościami z komunikacją werbalną, z autyzmem, SLI, SLD, pacjentów po urazach mózgu, osób w afazją, a także wybitnie uzdolnionych.

Zapraszamy do skorzystania z nowej oferty poradni!

Wykładowcy:

doświadczeni terapeuci z IWRD, rodzice dzieci z autyzmem

Cel spotkań:

przekazanie rodzicom praktycznych informacji dotyczących radzenia sobie z sytuacjami dnia codziennego i podstawowymi zasadami prowadzenia terapii w domu. Tematyka szkoleń dopasowywana będzie do potrzeb rodziców.


FUNDACJA IWRD
ul. Malczewskiego 139, 80-114 Gdańsk

tel: 58 341 44 41, fax: 58 341 44 40
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2015 - 2017 Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka

Projekt strony: Studio WWW, Projektowanie stron www

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.